Робоча група Вінницької обласної ради відвідала Подільський регіональний центр онкології

Робоча група з вивчення питання ефективності використання майна закладами, установами, підприємствами – об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області провела виїзне засідання в Подільському регіональному центрі онкології.
За словами керівника робочої групи, голови постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Андрія Ковальова, представники управління спільної комунальної власності, троє депутатів – членів комунальної комісії та безпосередньо представники медзакладу оглянули приміщення Центру, які здаються в оренду, та приміщення, які можуть бути орендованими.
Із директором КНП «Подільський регіональний центр онкології» Сергієм Перегончуком говорили також про те, як використовується медзакладом новітнє обладнання, зокрема КТ та інше, нещодавно прийняте, – зазначив Андрій Ковальов.
Нагадаємо, робоча група була створена на виконання розпорядження голови обласної Ради Вячеслава Соколового від 30.08.2023 року.








