Відбулася зустріч керівництва Рахункової палати з керівництвом Вінницької області

21 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, Вінницький міський голова Сергій Моргунов зустрілися з головою Рахункової палати Ольгою Піщанською.
У зустрічі також взяли участь заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, директор департаменту фінансів ОВА Микола Копачевський, радник голови Рахункової палати Дмитро Сторожук і представник територіального управління Рахункової палати по Вінницькій, Житомирській, Кіровоградській та Хмельницькій областях (у м. Вінниця) Петро Янковський.
Ольга Піщанська розповіла про пріоритетні напрями в роботі Рахункової палати в період воєнного стану, зокрема – про аудит будівництва фортифікаційних споруд, об`єктів відбудови, ефективності виконання міжнародних угод.
– Рахункова палата – це не просто контролюючий орган, а орган, який скориговує та допомагає об’єктам контролю здійснювати свою діяльність, – зазначила Ольга Піщанська. – Сприйняття Рахункової палати саме як контролюючого органу, який шукає помилки та штрафує, – це дуже вузька і не зовсім притаманна Рахунковій палаті функція. Мета Рахункової палати, ціль і задачі – зробити так, щоб в майбутньому це не повторювалося. Тобто знайти помилку в процесі та разом із суб’єктами контролю, можливо, із залученням Кабінету Міністрів, Верховної Ради та інших органів влади, її виправити та забезпечити надалі правильне функціонування процесу.
Керівники Вінницької області та міста Вінниці поділилися баченням співпраці з Рахунковою палатою, окреслили проблеми та виклики у діяльності місцевої влади та обговорили, яку саме допомогу може надати для їх розв`язання Рахункова палата.








