Вінницька обласна дитяча лікарня отримала відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали п’ять відділень КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради». Це відділення черепно-лицьової хірургії, онкогематологічне відділення, педіатричне відділення №2, хірургічне відділення №1 (гнійної хірургії), хірургічне відділення №2.
Директорка медичного закладу Лідія Діденко зазначила, що отриманий статус – визнання високих стандартів у роботі персоналу.
– Відзнака підтверджує чітку систему гігієни, професійну підготовку, престиж закладу та високий рівень довіри пацієнтів, – сказала Лідія Діденко. – Організація системи інфекційного контролю включає дотримання стандартів, правил гігієни рук, управління відходами, впровадження клінінгу та дисципліни під час виконання маніпуляцій. Це складний, але вкрай важливий процес для забезпечення безпеки пацієнтів і медичного персоналу.
Проєкт «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» впроваджується асоціацією «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК) спільно із Всеукраїнською асоціацією медичних сестер України. Здобувши відповідний статус, відділення закладу охорони здоров’я отримує відзнаку у вигляді таблички з написом, розміщуються на вході та засвідчує кожному пацієнту про 100% чистоти.








