31 Січня, 2025, 16:06
На Вінниччині сапери знищили два артилерійські снаряди часів Другої світової війни

На Вінниччині сапери знищили два артилерійські снаряди часів Другої світової війни.
Про це 31 січня інформує Головне управління ДСНС у Вінницькій області.
Минулої доби піротехніки ДСНС знищили два 122-міліметрові артилерійські снаряди часів Другої світової війни. Виявили вибухонебезпечні предмети напередодні люди, за межами села Війтівка Гайсинського району, – йдеться у повідомленні.









