13 Липня, 2020, 10:15
Вміст кишкової палички в Південному Бузі у Вінниці перевищує норму в 10 разів

Цьогоріч купатися в Південному Бузі у Вінниці – заборонено. Дослідження показали, що вміст кишкової палички у водоймі в деяких місцях перевищує норму в 10 разів. Про це повідомляється в сюжеті телеканалу Вінниччина
На пляжах – таблички “Купатись заборонено”, але всюду біля води – людно. Люди кажуть, що не бояться, ані кишкової палички, ані коронавірусу.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=aP_NXFgR2rk&feature=emb_logo








