9 Червня, 2025, 12:32
У Вінниці телефон, залишений в салоні, ледь не спалив автівку

У Вінниці телефон залишений в салоні під дією прямих сонячних променів вибухнув і ледь не спалив автівку.
Відповідне відео, яке відзняла 8 червня одна з учасниць подій, розповсюдив Вінницький ситуаційний центр.
Що буде, якщо залишити телефон під склом автівки у спеку? Буде пожежа! Всередині вибухнув телефон і почало горіти в машині, – йдеться у повідомленні.
Врешті загоряння вдалось загасити рятувальникам.








