9 Липня, 2025, 10:28
Вінницький вакцинобус завітав у Мурафську та Пеньківську громади

Вінницький вакцинобус завітав у Мурафську та Пеньківську громади, де розгорнувся «майданчик здоров’я». До команди долучилися місцеві медики амбулаторій і лікарі обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру.
Про це 8 липня інформує Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Мешканці мали змогу пройти:
- тестування на гепатити, COVID-19, ГРВІ
- обстеження на рівень цукру в крові та ІМТ
- ЕКГ, вимірювання артеріального тиску
- консультацію ендокринолога
- вакцинацію — як дієвий захист від інфекцій.
Результати роботи:
- 25 осіб отримали щеплення
- 23 – пройшли ЕКГ
- 71 – протестувались на COVID-19 та ГРВІ
- 108 – перевірили рівень цукру (у двох виявили підвищений)
- 69 – виміряли тиск (у 43 – підвищений)
- 69 – дізналися ІМТ (у 44 – надлишковий)
- 37 – пройшли тестування на гепатит В
- 9 – заповнили анкету щодо ставлення до вакцинації.








