На Вінниччині минулої доби коронавірус вперше виявили в 208 людей

За минулу добу, 14 січня, на Вінниччині від ковіду померло троє людей, 20 – захворіли повторно. Загалом, вперше хворобу було виявлено в 208 осіб.
Статистика захворювань виглядає так: м. Вінниця – захворіла 91 людина, Томашпільський район – 17; Немирівський і Калинівський – по15; Гайсинський та Могилів–Подільський – по 8; Бершадський і Тиврівський – по 7; Вінницький і Хмільницький – по 6; Козятинський і Чечельницький – по 4; Барський, Жмеринський, Тростянецький – по 3; Іллінецький, Літинський, Погребищенський, Теплицький, Тульчинський – по 2; Шаргородський – 1.
За останню добу на Вінниччині одужали 369 осіб.








