12 Липня
booked.net
31 Березня, 2021, 15:11

Аграрії Вінниччини розпочинають весняно-польові роботи

Цьогорічні погодні умови вносять деякі коригування початку посіву ярих культур. Довго тримався сніговий покрив та прохолодна погода з нічними заморозками, на зміну яким прийшли дощі. Всі ці фактори відтерміновують початок посіву.

Вінницькі аграрії прогнозують початок посівної кампанії на першу декаду квітня. Наразі, на полях активно проводиться закриття вологи.

В окремих підприємствах, де дозволяла структура грунту, розпочали посів ранніх ярих культур. Але це ще незначні площі.

В цілому сільськогосподарські підприємства забезпечені фінансовими та матеріально-технічними ресурсами на проведення весняно-польових робіт.

Для проведення комплексу весняно-літніх польових робіт у області сільгосппідприємствам потрібно 79,9 тис. тонн д. р. мінеральних добрив.
Станом на 31.03.2016 р. сільськогосподарські підприємства мають в наявності – 80,2 тис. тонн д. р. мінеральних добрив або 100,4 %.
Забезпеченість паливо-мастильними матеріалами становить на рівні 93-96% ( потреба 22,1 тис. тонн дизельного пального та 3,8 тис. тонн бензину).

Останні новини

Новини

11 Липня
10 Липня
9 Липня
8 Липня
7 Липня
6 Липня