, 5 Червня
booked.net

Аби лікувати військових на передовій: У Вінниці мерія та підприємці обладнали мобільний стоматологічний кабінет

Авто медичної допомоги для мобільної стоматології надала міська команда, а вінницькі підприємці взяли на себе оснащення автівки необхідним обладнанням.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Зазначається, що ідея реалізувати такий проєкт виникла ще восени – під час спілкування з командирами різних військових частин. Під ці цілі надали спеціалізоване авто медичної допомоги MERCEDES – BENZ. Встановили генератор аварійного живлення. А оснащення взяли на себе вінницькі підприємці, які вирішили долучитись до реалізації проєкту.

У стоматкабінеті на колесах скоро лікуватимуть військових, які служать на передовій.Така мобільна стоматологія – чи не єдина можливість для бійців позбавитись зубного болю, – пише міський голова.

У дописі зазначається, що Олександр Барановський, який займався укомплектуванням фургона, каже, що пересувний кабінет нічим не поступається стоматологічним клінікам за своїм функціоналам. В автомобілі є все необхідне: від рентген-апарату і стоматустановки преміумсегмента – до інструментарію та розхідних матеріалів.

Лікарі-добровольці вже готові вирушати у рейс. Як планується, бригади працюватимуть вахтовим методом.

Разом ми зробили дуже важливу справу. Дякую усім причетним! А вже після Перемоги стоматкабінет виїжджатиме у віддалені райони нашої громади, щоб зробити якісну допомогу, наприклад для людей поважного віку, ще більш доступною, – підсумував Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня