, 7 Лютого
booked.net
10 Листопада, 2021, 17:43

Антикорупційну програму на 2022-2025 роки розробили у Вінницькій обласній раді

10 листопада відбулося засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній раді, на якому розглянули проєкт Антикорупційної програми обласної Ради на 2022-2025 роки. Розпочав засідання заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Про проєкт Програми поінформував заступник начальника управління – начальник відділу з питань контролю за дотриманням антикорупційного законодавства управління з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослав Ніколаєвський.

– Антикорупційна програма Вінницької обласної Ради на 2022-2025 роки розроблена на виконання вимог статті 19 Закону України «Про запобігання корупції». Мета програми – ефективна система запобігання та виявлення корупції у всіх сферах її діяльності, подальше впровадження механізмів прозорості, відкритості, зниження корупційних ризиків у роботі обласної Ради, доброчесності депутатів обласної Ради, посадових осіб місцевого самоврядування обласної Ради, Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, – зазначив Ярослав Ніколаєвський. – Наразі в обласній Раді є діюча Антикорупційна програма, в якій йдеться про 16 корупційних ризиків. Шість із них було мінімізовано і усунуто. Тому наступна програма вказує уже на 10 корупційних ризиків.

Антикорупційна програма включає в себе звіт за результатами оцінки корупційних ризиків і є комплексом правил, стандартів і процедур щодо запобігання та виявлення корупції в діяльності обласної Ради на період з 2022 по 2025 роки.

Засадами загальної відомчої політики щодо запобігання та виявлення корупції в обласній Раді є:

– окреслення кола причин і умов, що породжують корупцію;

– створення ефективної системи запобігання та виявлення ознак корупції в усіх сферах діяльності обласної Ради, виявлення та усунення корупційних ризиків;

– мінімізація проявів корупційних правопорушень, формування серед депутатів обласної Ради, посадових осіб органів місцевого самоврядування  нетерпимого та негативного ставлення до корупції як до суспільно-небезпечного явища;

– забезпечення відкритості та прозорості в діяльності обласної Ради.

Членів комісії також було ознайомлено із заходами стосовно запобігання та протидії корупції у сфері діяльності обласної Ради.

Члени комісії погодили Антикорупційну програму. Відповідно проєкт був внесений на розгляд постійних комісій.

10 листопада проєкт Антикорупційної програми обласної Ради на 2022-2025 роки розглянула постійна комісія з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Депутати підтримали проєкт рішення і рекомендували внести його на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого