, 5 Червня
booked.net
6 Травня, 2021, 12:24

Барська територіальна громада ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року

Стратегію розвитку до 2030 року ухвалила 6 травня Барська територіальна громада. На сесії міської ради депутати одноголосно підтримали важливий для громади план розвитку на наступні 10 років. Участь у сесії взяв голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, депутати облради Олександр Хом’як і Олег Легеза.

Барський міський голова Володимир Саволюк зазначає, що у депутатів і у мешканців є чітке бачення, куди має рухатися у своєму розвитку громада і які напрями будуть розвивати.

– Ми вивчили наші сильні та слабкі сторони. І Стратегія розвитку Барської громади буде направлена саме на реагування на ті виклики, які стоять перед нами, – каже Володимир Саволюк. – У нас є гарний приклад – це наш обласний центр – Вінниця. За 10 років там практично зробили дуже серйозний прорив. Вони зберегли найголовніший ресурс – це людей в місті. Від цього і розвиток економіки, і багатьох інших галузей. І сьогодні Вінниця – найкомфортніше місто на теренах України. І саме таким шляхом іде Барська територіальна громада.

Підготовка Стратегії розвитку громади розпочалася  із проведення соціально-економічного аналізу. Була створена робоча група. У формуванні стратегічного документу взяли участь і представники населених пунктів, які увійшли до складу громади, і депутати, і представники бізнесу, громадські активісти, молодь і працівники міської ради. Зі 140 ідей проєктів розвитку до першого етапу реалізації відібрали 79 проєктів і заходів, які будуть впроваджуватись протягом 2021-2023 років.

Барська територіальна громада ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року

–  Було зібрано та проаналізовано думки усіх. І ми дійшли висновку – нам необхідний сталий розвиток громади, який об’єднує суспільство, екологію і економіку. Усі етапи нашої роботи висвітлені на сайті Барської міської ради. Там є вкладка «Стратегія 2030», куди ми додавали усі наші документи, щоб бачили і жителі, і депутати, і якомога активніше долучалися до процесу формування Стратегії, – розповіла начальниця відділу економіки, інвестицій та регуляторної діяльності Барської міської ради Ірина Походзей.

Барська громада 2030 – це спроможна, доступна, безпечна, туристично приваблива територія Поділля, екологічно чистий, доступний простір здорових, активних, підприємливих людей. Із інноваційно орієнтованим бізнесом, сприятливим інвестиційним кліматом, розвинутою промисловістю та високою якістю життя в сільській місцевості.

У Стратегії розвитку Барська територіальна громада визначила дві пріоритетні цілі:

1.Інноваційна економіка.

2.Високі стандарти життя.

Барська територіальна громада ухвалила Стратегію розвитку до 2030 року

Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав жителів Барської громади із ухваленням важливого документу, а депутатам подякував за його одностайну підтримку.

– Знаю, що над Стратегією працювали усі. Дуже активними були і жителі громади. Це дуже добре, адже саме їхні інтереси мають бути понад усе. Стратегії для того і пишуться, щоб змінювати громади, території на краще через умови проживання, навчання, відпочинку, дозвілля людей. Центром усіх інтересів має бути людина, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Понад 20 громад Вінниччини уже мають власні стратегії. Фактично, уже усі громади доопрацьовують свої Стратегії, і багато їх винесено на чергові сесії міських, сільських і селищних рад. Це шлях до гарного результату.

Довідково

Барська міська територіальна громада сформована на основі об’єднання Барської міської ОТГ та 20 селищних і сільських громад Барського району Вінницької області. Перші вибори до ОТГ відбулись 18 грудня 2016 р. У складі громади: Антонівська, Балківська, Войнашівська, Гаївська, Гармаківська, Гулівська, Журавлівська, Івановецька, Комаровецька, Кузьминецька, Луко-Барська, Мальчовецька, Матейківська, Мигалівецька, Митківська, Терешківська, Ходацька, Чемериська, Ялтушівська і Барська міська рада. Загалом – 69 населених пунктів з адміністративним центром у місті Бар.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня