, 3 Жовтня
booked.net
24 Липня, 2020, 15:39

Басейн “Юність” у Жмеринці не закриють, – мер Анатолій Кушнір

Спортивно-оздоровчий комплекс – басейн «Юність» став справжньою окрасою Жмеринки. Урочисто відкритий після ремонту торік у серпні, на День міста, сьогодні він стоїть на межі закриття – так вважає його директор Дмитро Кузів. Втім, міський голова Жмеринки Анатолій Кушнір дотримується іншої точки зору і хоче провести ретельний аудит витрат.

 

Днями директор басейну «Юність» Дмитро Кузів розмістив у соціальній мережі відеозвернення, в якому звинуватив міського голову Анатолія Кушніра у прагненні чи то підвищити розцінки на послуги спортивно-оздоровчого закладу, чи взагалі закрити басейн. Керівник закладу закликав містян «об`єднатися, аби врятувати басейн».

Втім, хто саме обстоює підвищення цін, ще належить розібратися. Оскільки суперечка навколо басейну стала для жмеринчан резонансною темою, ситуацію прокоментував сам міський голова Анатолій Кушнір.

  • Природно, ніхто не збирається закривати басейн «Юність», але в мене виникли питання до його директора щодо зависоких витрат, – розповідає міський голова Жмеринки. – Судіть самі: за шість місяців минулого року витрати на воду становили близько 2,2 тис. грн., а за шість місяців поточного року – вже понад 21 тис. грн. Погодьтеся, це виглядає дивно – адже з березня басейн на карантині. Незрозумілим є й суттєве зростання витрат на електроенергію в закладі, який не приймає відвідувачів. Саме тому я й вимагаю від директора басейну письмового пояснення цих завищених витрат.

Що ж до можливого підвищення цін для відвідувачів, Анатолій Кушнір також має власне бачення шляхів вирішення проблеми.

  • Лист із пропозицією підняти розцінки надіслав мені сам директор – Дмитро Кузів, – продовжує міський голова. – Але мені здається, що можна знайти коштів не за рахунок відвідувачів, серед котрих чимало дітей, а за рахунок перегляду фонду заробітної плати керівників підприємства. Погодьтеся, якось дивно виглядає, коли директор басейну отримує у 2,5 рази більше, ніж директор школи – при неспівмірній відповідальності? При цьому заробітну платню адміністрація басейну отримувала у повному обсязі – попри те, що басейн був зачинений на карантин!

Доречно додати, що точну суму зарплати директора басейну втаємничено – контракт, укладений мерією з Дмитром Кузівим ще торік, визначає її як конфіденційну інформацію.  Природно, про причини такої «скромності» доречно запитати у секретаря Жмеринської міської ради Юрія Світлака, який торік виконував обов`язки міського голови – до поновлення на цій посаді Анатолія Кушніра.

Басейн "Юність" у Жмеринці не закриють, - мер Анатолій Кушнір

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня