, 27 Січня
booked.net

Бершадська громада ухвалила план розвитку “Стратегія-2030”

Бершадська міська територіальна громада (Гайсинський район), першою після обласного центру, отримала дорожню карту розвитку до 2030 року. Сьогодні, 10 березня, депутати міської ради на сесії одноголосно підтримали проєкт Стратегії-2030, розроблений експертами та громадою. 

З цією подією громаду привітали представники Вінницької обласної Ради.

Депутат облради Василь Гондарук зауважив, що питання ухвалення Стратегії – надважливе для громади. Адже саме цей документ визначає, як швидко та збалансовано вона буде розвиватися.

Василь Якович рішенням сесії був “закріплений” за Бершадською, Ободівською і Джулинською громадами і представляє інтереси їхніх жителів в обласній раді. Також він разом із сім’єю живе та працює на території Бершадщини, тож щиро вболіває за майбутнє цих територій.

 — Це план, ціль і напрям, за яким буде рухатись громада наступні 10 років. Як добрий господар планує кошти, роботу і резерви для добробуту своєї сім’ї, так і ви повинні зробити це у громаді, – сказав Гондарук. І навів приклад Вінниці, як міста, що вже понад 10 років практикує стратегічне планування. — Ми маємо гарний приклад міста Вінниці – у 2010 році, коли команда Гройсмана працювала четвертий рік у міській раді, було ухвалено Стратегію розвитку міста до 2020 року. Команда неухильно дотримувалась цього плану і практично через 5 років досягла вагомих результатів – місто Вінниця стало найкомфортнішим для життя і роботи в Україні. І сьогодні Вінниця утримує ці позиції.

Начальниця управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату облради Єлизавета Савчук наголосила, що розробка та ухвалення Стратегій розвитку громад – один з проіоритетних напрямів роботи Вінницької обласної Ради. Експерти зі стратегічного планування, які працюють в апараті ради, готові консультувати громади та надавати їм будь-яку іншу фахову допомогу.

За її словами, Стратегії розвитку мають бути в кожній громаді, адже у майбутньому від них будуть відштовхуватись навіть на рівні прийняття рішень щодо надання коштів з державних програм.

— Державне фінансування в рамках держфондів надаватиметься на те, що прописано в документі, який називаєтья Стратегія розвитку. Тож виникає потреба, щоб кожна громада мала такий документ. Я вітаю вас з сьогоднішньою подією. Ви пройшли всі етапи, які передбачають розробку та ухвалення цього вкрай важливого документу, тож, реалізуючи ці напрацювання, ваша громада розвиватиметься багатовекторно та збалансовано”, – підкреслила Єлизавета Савчук.

Бершадська ухвалила план розвитку "Страте

Бершадська ухвалила план розвитку "Страте

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня