, 27 Січня
booked.net

Бершадські волонтери роблять окопні пічки для захисників (ВІДЕО)

Бліндаж нагріти, їжу приготувати чи висушити бушлат. На одному з Бершадських підприємств розробили та виготовляють компактні, переносні та іскрогасні пічки.

Десяток таких вже відправили на фронт у межах акції «Від дому до окопу», який запустили волонтери міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Стало питання зробити буржуйку, щоб вона була компактна, переносна, – говорить підприємець Василь Ластовецький.

Дві таких пічки повністю забезпечать теплом бліндаж на 20 військових. Пічки для військових майструють в цеху Бершадської громади. Частину процесу роботизована.

Привозимо метал з металобази, на гільйотині рубаємо, вирізаємо заготовки, гнемо, зварюємо, – каже слюсар-зварювальник Микита.

Пічки стали частиною допомоги військовим, яку зібрала акція «від дому до окопу» започаткована міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом

Військовослужбовці громади подають заявки, ми їх формуємо, – говорить Бершадський міський голова Віталій Драган. – Вдячні гуманітарному штабу, вони нам допомогли, нашим переселенцям, які втікали від війни, а це 3000 осіб, передали засоби гігієни, харчування.

Тепло, від дому до окопу передали пів сотні громад Вінниччини. Волонтери Гуманітарного штабу кажуть – працюють невтомно заради перемоги.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня