, 19 Травня
booked.net

Без паніки: Борзов, Моргунов та Соколовий звернулись до вінничан

Не піддаватись на провокації та довіряти лише офіційним джерелам інформації. Із таким проханням звернулись до мешканців міста та області міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова ОДА Сергій Борзов та голова облради Вячеслав Соколовий. Перші посадові особи регіону провели спільний брифінг, присвячений тривожним подіям навколо агресії Росії проти України. 

“Прошу не піддаватись на провокації, довіряти тільки офіційним джерелам інформації. Якщо ми говоримо про Вінницьку область, то це облдержадміністрація, Вінницька міська рада, та обласна рада. Не піддавайтесь панічним настроям, не довіряйте сумнівним повідомленням у телеграмі. Транспорт працює у звичайному режимі. Потрібно зберегати спокій”, – заявив Сергій Моргунов. 

Голова ОДА Сергій Борзов зазначив, що громадянам варто максимально обмежити пересування вулицею. Також він нагадав про оголошену в державі мобілізацію та про необхідність військовозобов’язаних явитись до військкоматів. 

“Росія оголосила сьогодні війну. В Україні указом президента введено надзвичайний стан по всій території держави. Просимо громадян зберігати спокій. Оголошена мобілізація, будуть працювати військкомати”, – заявив голова ОДА.

 

“Сьогодні основна задача виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – забезпечити життєдіяльність області: рух транспорту, роботу медичних закладів, формування резервів територіальної оборони. Голови громад теж отримали завдання. Зараз те, що за цивільним – мають робити цивільні. Те, що за військовими – мають робити військові. Наше  загальне завдання – спільно, виважено і покроково робити те, аби в області був спокій”, – додав голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня