, 27 Червня
booked.net

Бійці “Азову” отримали позашляховик від Віктора Бронюка та вінницьких благодійників

Лідер гурту ТІК, голова Представницької ради Фонду Вінницької громади “Подільська громада” Віктор Бронюк передав автомобіль бійцям “Азову”.

Позашляховик Hyundai слугуватиме батальйону ССО «Азов Київ», повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Про потребу в автомобілі для захисників Віктор Бронюк дізнався від вінницької журналістки Валентини Кирильчук.

Віктор звернувся з проханням до підприємця Івана Пустовіта, і той за власні кошти купив позашляховик.

Ключі від позашляховика отримав азовець із позивним «Сонце», якого евакуювали з важким пораненням з Маріуполя на початку квітня. І поки триває реабілітація, військовий займається закупівлею амуніції та тактичного обладнання для побратимів.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Подідьська громада”, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.   

Авточернетка Авточернетка Віктор Бронюк та вінницькі благодійники передали “азовцям” позашляховик Віктор Бронюк та вінницькі благодійники передали “азовцям” позашляховик

 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня