15 Січня, 2024, 18:14
Бійця з Томашпільської громади нагородили “Золотим Хрестом” Головнокомандувача ЗСУ

Нагороду вручили нашому земляку з Томашпільської громади Олександру Мудрику.
Про це інформують у тг-каналі Вінницької обласної Ради.
Окрім нагрудного знака Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест», Олександр Мудрик також отримав нагрудний знак «За мужність в охороні державного кордону».
“Дякую Олександру за службу! Слава Україні!” – наголосив голова обласної ради Вячеслав Соколовий.











