, 26 Червня
booked.net

Борзов шукає законні шляхи для звільнення людей?

   Вчора, 6 липня, новий очільник Віннмичини Сергій Борзов заявив про скорочення  штатної чисельності працівників як самої адміністрації, так і її структурних підрозділів щонайменше на 10%.

Визначено в дорученні і термін виконання – до 9 липня. Щоправда, за законом України, міняти керівників департаментів можна лише в результаті реорганізації або зміни структури. Тому Борзов звернувся до фахівців у кадровій політиці, щоб все відбувалось в рамках КЗпП.

«По закону, тільки в результаті реорганізації або зміни структури можна міняти керівників департаментів. Наприклад, приходить новий керівник ОДА, бачить, що керівник департаменту, м’яко кажучи, не доопрацьовує окремі питання, і ми мусимо його змінити, щоб відбувалось покращення роботи для області. Як звільнити керівника департаменту. Над цим працює кадрова служба. Я звернувся до фахівців у кадровій політиці, щоб все відбувалось в межах КЗпП. Процес не швидкий, раніше попередження давали за два місяці, зараз за місяць. Але я думаю, що у вересні ці зміни відбудуться. Буде оголошений конкурс на керівників департаментів. Це держслужба. Кожен може взяти участь в конкурсі. Які саме департаменти, оголосимо пізніше», – відповів Сергій Борзов.

Джерело

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня