, 26 Червня
booked.net
5 Серпня, 2021, 17:33

Будівництво мосту “Ямпіль-Косеуць” розпочалося на Вінниччині

Група компаній “Автострада”, яка виграла тендер, вже приступила до виконання робіт – на околицях Ямполя нарешті запрацювала спецтехніка. Місто чекало на це десятки років.

Про це 5 серпня у Фейсбук поінформував голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.

Дійсно, говорили про будівництво мостової переправи між Україною та Молдовою давно, але на практиці старт цьому процесу дав саме Володимир Гройсман у 2017 році. Наразі цей стратегічний для Вінниччини проєкт доведено до етапу реалізації, – пише Вячеслав Соколовий.

Міст “Ямпіль – Косеуць” це:

  • 9 000 тонн металевих конструкцій
  • 16 000 м.куб. монолітного залізобетону
  • 5000 автівок на добу – пропускна спроможність
  • 3 мільярди 386 мільйонів гривень – загальна вартість проєкту

Довжина мостової переправи становитиме 1,3 км, максимальна висота опор буде більшою за стандартну дев’ятиповерхівку. Як я і казав – це проєкт року для нашої області. І не тільки через те, що міст стане основою транспортного коридору між двома країнами, а й через капітальний ремонт 125 кілометрів дороги на території Вінниччини – з Немирова до кордону з Молдовою у Ямполі.

Почалось будівництво мосту “Ямпіль - Косеуць”

На всьому відрізку вже покладено нижній шар асфальтобетону. На 50 кілометрах – викладено верхній шар асфальту, дорожники вже приступили до нанесення дорожньої розмітки. У понад 20 населених пунктах облаштовується супутня інфраструктура – освітлення, з’їзди, тротуари та зупинки для транспорту. На цьому відрізку шляху капітально ремонтуються мости – сім з них готові на 70%, один – відновлено повністю. Підрядник працює цілодобово, усі виробничі процеси проходять паралельно. До робіт на автошляху Р-08 залучено 600 дорожніх будівельників та понад 300 одиниць спецтехніки.

Тепер якісними дорогами можна буде дістатися до: Великої Бушинки, Чукова, Вовчка, Брацлава, Гриненок, Нестерварки, Тульчина, Мазурівки, Маяків, Вапнярки, Комаргорода, Яришівки, Томашполя, Гнаткова, Клембівки, Русави, Ямполя та інших населених пунктів Вінницької області.

Також відремонтовано дві територіальні дороги біля Ямполя – Т-02-02 “Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань” і Т-02-40 – які фактично є продовженням Р-08 й під’їздом до майбутнього ямпільського мосту.

Підрядник вже почав будувати під’їзні шляхи до мостової переправи з української сторони. Тут нині ростуть дерева, дорога на цьому відрізку будується “з нуля”.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня