, 29 Вересня
booked.net

“Бюджет громадських ініціатив” в дії: у Вінницькому мікрорайоні Сабарів оновлять дитячий майданчик

З року в рік вінничани активно долучаються до конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Завдяки ідеям ініціативних громадян наше місто стає ще кращим. Цього разу в рамках конкурсу БГІ у мікрорайоні Сабарів здійснюється реалізація проєкту-переможця конкурсу «Сабарів. Дитячий світ».

Проєкт передбачає капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика по вул.Карбишева – навпроти будинку 30А, а саме:

  • влаштування елементів дитячого майданчика (ігровий комплекс «Башта», гойдалка подвійна на металевих стійках, гойдалка-балансир, гойдалка на пружині «Мотоцикл», карусель велика);
  • влаштування елементів спортивного майданчика (4-х спортивних тренажерів, турніка подвійного, багатофункціонального комплексу МФС);
  • 4-х лав, 4-х урн, декоративної огорожі, плитки ФЕМ, гумової плитки.

«Наразі роботи з капітального ремонту дитячо-спортивного майданчику тривають. Станом на сьогодні виконано: перенесення існуючих елементів обладнання, влаштовано лавки, огородження, плитку ФЕМ, гумову плитку, закладні під спортивні тренажери, ігровий комплекс «Башта», гойдалка-перевага, закладні під карусель та гойдалку на пружині, металеві стійки для гойдалки. Цьогоріч, це вже третій майданчик, який з’явиться у нашому місті», – каже заступник директора департаменту міського господарства ВМР Олександр Зімбовський.

Він також додав, що облаштування таких спортивно-ігрових майданчиків є стимулом для дітей та молоді займатися фізкультурою і спортом та якісно проводити дозвілля, що в умовах війни є дуже важливим. Адже фізична активність сприяє поліпшенню настрою і стабілізації психологічного стану.

Останні новини

Новини

28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня