Кримінал
На Вінниччині встановили осіб, які підозрюються у пограбуванні жителя смт Вапнярка, де і стався злочин. Двоє жінок напали на чоловіка та забрали у нього гроші.
Вночі у Вінниці на території психіатричної лікарні імені Ющенка патрульні побачили, що хлопець, як тільки їх помітив, пришвидшив рух.
Справу щодо вінничанина, якого звинувачують у виготовлені наркотичних речовин, передали до суду. Йому загрожує до 8 років ув’язнення.
Вінницькою окружною прокуратурою до суду передано обвинувальний акт стосовно колишньої начальниці одного з відділень поштового зв’язку Вінницької дирекції АТ “Укрпошта”, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах).
На Вінниччині невідомі вандали розбили пам'ятну дошку Великому Кобзареві, українському поету і художнику - Тарасу Шевченку.
29 травня у Вінниці затримали 61-річного місцевого жителя. У його помешканні вилучили цілий арсенал зброї та боєприпасів. А саме: 30 одиниць різних видів зброї, понад 2000 набоїв різного калібру та комплектуючі частини, які зловмисник використовував для виготовлення бойової зброї. Серед вилученого: пістолети, револьвери, автомат Калашникова, двох та трьохствольні рушниці, мисливські карабіни, набої.
Поліцейські встановлють місцеперебування 28-річного жителя Козятина Загорулька Богдана Анатолійовича, який пішов з дому 27 травня та досі не повернувся.
На Вінниччині у місті Козятин викрили незаконну діяльність грального закладу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.
46-річного вінничанина затримано за підозрою у вчиненні домашнього насильства. Наразі він перебуває у ізоляторі тимчасового тримання. У випадку доведення вини, йому загрожує до 3-х років позбавлення волі.
За даними слідства, власник однієї з торгових мереж побутової техніки налагодив протиправний механізм. Так, протягом останніх двох років його підлеглі зараховували отримані від продажу продукції гроші на рахунки декількох так званих «кишенькових» громадських організацій. Потім ділки легалізували їх через кілька десятків підконтрольних ФОПів. Згодом переводили кошти в готівку і на рахунок власника мережі. При цьому, податки не платили.










