Надзвичайні ситуації
25 березня о 14:15 групою піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Вінницькій області в селі Якушинці, на підривному майданчику, ліквідовано66 боєприпасів часів Другої світової війни. Зокрема, це артилерійські снаряди калібром 76, 88 і 105 мм у кількості 7 штук та 81-міліметрові мінометні міни у кількості 59 шт. Дані вибухонебезпечні предмети було виявлено напередодні поблизу с.Сальниця Уланівської СТГ Хмільницького району.
Міський голова у своєму телеграм-каналі вкотре звернувся до жителів громади не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і негайно спускатись в укриття при звуках сирени. Адже сьогодні, за інформацією Командування ПС ЗСУ, путінські окупанти завдали ракетного удару по території Командування у Вінниці, що призвело до суттєвих руйнувань інфраструктури.
Сухий пайок – набір продуктів, призначений для харчування військовослужбовців, а також цивільних осіб в умовах відсутності можливості готувати гарячу їжу.
Рятувальники знешкодили бойову частину російської ракети «Іскандер», яку 22 березня збили над Вінниччиною.
Калинівка досі оговтується від ракетного удару, здійсненого окупантами 24 лютого по одній з місцевих військових частин. До цього часу відновлюють постраждалі від вибухів будівлі у сусідніх селах, повідомляє “Суспільне.Вінниця”.
22 березня на Вінниччині збили чергову ракету. Українській протиповітряній обороні вдалося знешкодити “смертельний подарунок” випущений з балістичного комплексу “Іскандер”.
У понеділок, 21 березня, через паліїв трави на Вінниччині згоріло 132 гектари родючого ґрунту. Фахівці ДСНС 83 рази виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах і неабияк обурені цим фактом.
На Вінниччині людей просять повідомляти про уламки збитих ворожих ракет. Розбирати чи здавати на металобрухт запчастини, які впали, заборонено.
Війна на нашу землю прийшла саме у той час, коли всі починають господарські роботи та боротьбу зі сміттям і залишками рослинності. На жаль, неможливо різко подвоїти кількість рятувальників, частина яких замість ліквідації наслідків воєнних дій і порятунку людей буде вимушена виїжджати гасіння пожеж чагарників.
17 березня у лікарню з осколковими пораненнями та ампутацією пальців руки госпіталізовано жителя Донецької області. Травмування чоловік отримав під час демонтування запалу від гранати у квартирі, яку винайняв у Вінниці.










