Влада
Громада Кельце передала Вінниці квадрокоптери DJI Mavic 3.
Ось що повідомила Лариса Білозір, нардеп від Вінниччини. Вона з родиною проживає у Києві:
У Вінницькій громаді знайшли прихисток майже 42 тисячі переселенців з території України, де ведуться активні бойові дії. Аби забезпечити людей найнеобхіднішим, Вінниця з початку війни налагодила співпрацю з міжнародними організаціями. З їхньою допомогою облаштували місця для внутрішньо переміщених осіб у закладах освіти. Крім того, іноземні партнери продовжують надавати гуманітарну допомогу для формування продуктових та гігієнічних наборів переселенцям. Також партнери допомагають і вінничанам, які постраждали внаслідок теракту 14 липня. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що з перших днів війни 11 міжнародних організацій активно долучились до допомоги переселенцям, які зупинились у нашій громаді. «Фактично на сьогоднішній день майже 42 тисячі переселенців з різних регіонів України знаходяться у нашому місті. Очікуємо ще людей з Донецької області, оскільки там оголошено про евакуацію. Я вважаю, що велика робота була зроблена місцевими і регіональними органами влади, міжнародними організаціями, щоб забезпечити найнеобхіднішим людей, які постраждали від війни. Приблизно 11 різних міжнародних організацій долучились тією чи іншою мірою до допомоги внутрішньо переміщеним особам, які зупинились у Вінницькій громаді. Наприклад, продовольча місія ООН вперше в Україні саме на Вінниччині видавала грошову допомогу для всіх переселенців. Це достатньо серйозна підтримка. І багато інших організацій і фондів з різних куточків світу підставили своє плече допомоги у такий складний час. Крім того, на місці ми налагодили роботу через наш Міжрегіональний гуманітарний штаб: надали 32 тисячі продуктових наборів і різної допомоги в різних об’ємах», - наголосив Сергій Моргунов.
10 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зі своїм заступником Дмитром Чаленком і депутатом обласної Ради Юрієм Василишеним здійснив робочу поїздку до Вапнярської селищної громади. Із роботою комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» їх ознайомили Вапнярський селищний голова Олександр Горенюк і директорка Центру Світлана Куржос.
На початку 2022 року воєнні дії поставили виклики перед усіма секторами економіки та соціальної сфери Вінницької МТГ і, відповідно, створили умови, в яких неможливо в повному обсязі виконати всі заплановані завдання та плани. Втім місто докладає максимум зусиль для того, щоб підтримувати належний рівень порядку.
Міністерство закордонних справ анулювало дипломатичні паспорти 225 нардепам, які не здали їх після офіційних відряджень.
Створенню хостелу село Ганнопіль Тульчинської міської громади завдячує перемозі у 16-му обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад. Хостел облаштований у адмінбудівлі колишнього колгоспу. Планувалося, що він слугуватиме туристам.
11 серпня, Вінницю відвідали представники дипломатичних місій Великої Британії, Норвегії, Іспанії, Грузії, Молдови, Туреччини, Китаю. Вони зустрілись з керівниками міста та області, а також вшанували пам’ять загиблих внаслідок теракту 14 липня. Внаслідок ракетного обстрілу Вінниці 14 липня загинуло 28 людей, досі у стаціонарах лікарень перебувають 13 постраждалих, четверо пацієнтів переведені в опікові центри Львова, ще четверо - до Польщі. Представники іноземних країн висловили вінничанам співчуття і підтримку, а також поклали квіти на місці трагедії в пам’ять жертв теракту.
10 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступники Дмитро Чаленко й Анатолій Ткач взяли участь у виїзному засіданні агрокластеру «АгроВін». Засідання відбулося у селищі Вапнярка за участі представників територіальних громад та агросектору Вінницької області.
У Вінниці триває підготовка до зими підприємств критичної інфраструктури, комунальних закладів та житлового фонду. На засіданні оперативного штабу обговорили, як забезпечити стабільне проходження опалювального сезону в умовах воєнного стану. Зокрема, йшлось про роботу котелень на альтернативному паливі, придбання генераторів для теплопостачальних підприємств та створення пунктів обігріву у багатоквартирних будинках. «У нас є досить серйозні виклики у підготовці до опалювального сезону в умовах повномасштабного вторгнення росії, – зазначив міський голова Сергій Моргунов. – Тому ми маємо якісно підготуватися до зими в штатному режимі та бути готовимим до різних надзвичайних ситуацій». Учасників засідання штабу проінформували про стан готовності підприємств до роботи в осінньо-зимовий період. Усі заплановані заходи, за словами керівників, завершать своєчасно – до 15 жовтня.










