Влада
Вінницький міський голова сьогодні зустрівся з представниками найбільших торговельних мереж міста. Обговорили питання забезпечення Вінниці продовольством та товарами найпершої необхідності. Про це на своєму телеграм-каналі написав міський голова Сергій Моргунов. «Створюємо місячний резерв – як силами муніципалітету, так і завдяки благодійній допомозі бізнесу. Важливо, що логістичні маршрути вже вирівнюються, мережі переорієнтувались на поставки з Європи. Дефіциту по основній групі товарів немає. Також працюємо з обласною військовою адміністрацією, щоб підсилити магазини продукцією місцевих виробників. Знову наголосив: штучно завищувати ціни у місті не дозволимо. Розуміння серед власників мереж є – це важливо», - сказав Сергій Моргунов.
4 березня голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Вінницький міський голова Сергій Моргунов провели брифінг щодо ситуації на Вінниччині.
Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Вінницький міський голова Сергій Моргунов третього березня провели спільний брифінг щодо ситуації на Вінниччині в умовах війни.
У Вінницькій ОДА пройшов брифінг начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, Вінницького міського голови Сергія Моргунова, голови облради Вячеслава Соколового.
1 березня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов провели спільний брифінг щодо ситуації на Вінниччині.
Нині надважливим завданням є координація роботи між усіма тими, хто збирає та розподіляє допомогу для військових, переміщених осіб і жителів постраждалих від війни регіонів. Про це сьогодні, 1 березня, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий говорив на онлайн-зустрічі з депутатами.
28 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів ZOOM-нараду з депутатським корпусом.
♦️Головне з брифінгу голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового та Вінницького міського голови Сергія Моргунова по ситуації в області:
"Шановні представники малого та середнього бізнесу! На період воєнного часу просимо відключити зовнішню рекламу, вивіски, екрани, табло, підсвітку вікон тощо. У разі невиконання - буде проведено демонтаж силами аварійної служби", - йдеться у повідомленні Вінницької міської ради.
На Вінниччині перевірили блок пости, які розгорнули на теренах області. Представники місцевої влади запевняють, що усі вони - надійні.










