Головні новини
10 листопада о 8:00 пожежу на вул.Гонти у Вінниці ліквідовано! Наразі підрозділи ДСНС проводять проливку та розбір конструкцій. Причина виникнення загоряння та збитки встановлюються.
У Вінниці, на вулиці Гонти, бійці ДСНС ліквідували пожежу в складських приміщеннях ангарного типу, де зберігався ламінат.
Завтра на кар’єрі у Вінницькій області проведуть планові вибухи. Про це повідомляє Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту Вінницької ОВА.
У департаменті охорони здоров’я Вінницької міської ради повідомляють, що епідеміологічна ситуація поступово стабілізується. Так, на території Вінницької громади за минулу добу не було зареєстровано нових випадків захворювання. Станом на 7 листопада у міських закладах охорони здоров’я під постійним наглядом лікарів перебуває 37 пацієнтів, у тому числі 3 дитини, у яких виявлено вірусний гепатит А, 3 – з підозрою на хворобу. Також 86 пацієнтів уже виписали після завершення стаціонарного лікування під подальше спостереження сімейних лікарів.
2 листопада, прийнято рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо посилення заходів, які спрямовані спрямовані на недопущення підвищення рівня захворюваності на вірусний гепатит А серед населення Вінницької територіальної громади.
Вдень, 3 листопада очікуються пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
Вінничан та мешканців Вінницького району просять взяти інформацію до уваги та зберігати спокій
1 листопада по Вінницькій області та місту Вінниця очікуються пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий). Будьте обережні! Тримайтеся подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев та конструкцій будівель, що можуть зірватися.
Триває розслідування щодо причин загибелі червонокнижної риби в межах Ладижинського водосховища. 27 жовтня на сесійному засіданні Вінницької обласної ради заслухали власника знищеної акваферми Олександра Корха. Той просить депутатів звернутись до світових екологічних організацій.
З понеділка, 30 жовтня, школярі Вінницької громади повернуться з осінніх канікул на навчання, але у онлайн-форматі. Відповідне рішення ухвалила 27 жовтня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.










