УКР.НЕТ
Станом на 7 серпня у Вінницькій області зареєстровано 2932 випадки коронавірусної інфекції COVID-19. Про це інформує Вінницька ОДА.
Відомий вінницький підприємець і меценат Григорій Дерун долучається до створення “Стратегії 2030” – плану розвитку Вінниччини на найближчі 10 років. Про це він говорив в ефірі радіо “Місто над Бугом” у програмі “Час змін”.
У розпал пандемії коронавірусу спецфонд «СтопВірус», ініційований Володимиром Гройсманом, спрацював на випередження та сповільнив поширення інфекції, — зазначає вінницький підприємець Григорій Дерун. Детальніше про те, як фонд працював у жорстких карантинних умовах та що саме було зроблено, Григорій Григорович розповів у програмі «Час змін» на радіо «Місто над Бугом».
Відомий вінницький підприємець Григорій Дерун, директор ювелірної компанії “Діадема” високо оцінив антикризову програму “Вінничани важливі”, ініційовану вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим. Про проблеми бізнесу під час карантину і про допомогу міської влади підприємцям Григорій Дерун говорив у програмі “Час змін” радіо “Місто над Бугом”.
Станом на 6 серпня у Вінницькій області зареєстровано 2898 випадків коронавірусної інфекції COVID-19. Про це інформує Вінницька ОДА.
В обшуках, які сьогодні, 5 серпня, співробітники УСБУ у Вінницькій області проводили у вінницькому Центрі муніципальних систем управління, вбачається замовна “складова”.
[VRIZ][/VRIZ]
Завершується процес децентралізації. На Вінниччині після жовтневих місцевих виборів стануть повноважними 63 об`єднані територіальні громади. Зараз ситуація така: 35 ОТГ вже перейшли на прямі міжбюджетні відносини і водночас збережено систему місцевих державних адміністрацій. Чи може таке співіснування бути доречним та успішним?
Станом на 5 серпня у Вінницькій області зареєстровано 2880 випадків коронавірусної інфекції COVID-19. Про це інформує Вінницька ОДА.
У 2018 році Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заради підтримки народжуваності та материнства в Україні ініціював надання новонародженим «пакунків малюка». Із того часу сотні тисяч породіль отримали бебі-бокси – урядовий «посаг» для немовлят, який містить усе необхідне для маленьких українців із перших хвилин їхнього життя. Нинішній уряд скасував цю постанову, пообіцявши видавати породіллям грошову компенсацію замість бебі-боксів. Таким рішенням обурено чимало українських родин, а дитячий фонд ООН закликає урядовців зберегти проєкт “пакунки малюка”.










