, 10 Червня
booked.net
19 Квітня, 2021, 12:11

Чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв пройде у Вінниці

27 квітня у Вінниці проведуть відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA). Змагання проходитимуть в СК «Нокаут», що по вулиці Батозька, 2. Відвідувачів просять дотримуватися карантинних правил. Початок об 11-й годині.

Про це повідомили у пресслужбі Вінницького осередку UFMMA.

«Організатори запрошують усіх охочих спортсменів взяти участь у відкритому чемпіонаті Вінницької області зі змішаних бойових мистецтв. Ці змагання слугуватимуть прямим відбором кращих бійців для збірної області. Вона візьме участь у чемпіонаті України, який відбудеться 14-15 травня у м. Києві», – йдеться у повідомленні.

Довідка.

Змішані бойові мистецтва (англ. Mixed Martial Arts, MMA) – вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає до себе засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою. Їх основу складають класичні види боротьби (греко-римська і вільна боротьба, дзюдо, дзюдзюцу тощо) і класична ударна техніка (бокс та кікбоксинг). На відміну від класичних бойових мистецтв, які у своїй більшості походять із країн Сходу, ММА не несе в собі духовного або релігійного навантаження.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня