, 19 Травня
booked.net

“Через спокій і згуртованість ми переможемо це зло”, – Володимир Гройсман звернувся до українців

Згуртуватися та перемогти зло власною єдністю та спокоєм. Із таким закликом до всіх українців та всіх демократичних держав звернувся Володимир Гройсман. У заяві з приводу відкритої агресії РФ проти України лідер “Української стратегії” зауважив, що лише так можна зберегти світ від “ракової пухлини, якою є Путін”.  

 “Варвар напав на нас. Але ми повинні зберігати спокій, як би важко це не здавалося. Тільки спокій допоможе нам здолати ворога.

Я закликаю всіх українців тут і в усьому світі згуртуватися. Я закликаю згуртуватися всіх членів Ліги демократичних націй. Я закликаю згуртуватися всіх, хто вірить у верховенство права, людську порядність і права людини, щоб ми могли боротися і знищити це зло, яке називається Путін і авторитаризм.

Давайте всі разом подякуємо та помолимось за всіх, хто прийняв рішення воювати на передовій, щоб ми могли бути вільними.

Через спокій і згуртованість ми переможемо це зло. Захистимо нашу Батьківщину. Ми захистимо своїх матерів, батьків, сестер і братів. Ми захистимо наших дітей і, насамкінець, захистимо світ від ракової пухлини, якою є Путін.

Я не сумніваюся, що ми переможемо. Не сумніваюся, що кожен українець запам’ятає цей період як наш найбільший тріумф. Перед світанком завжди найтемніше, і незабаром ми побачимо світанок тріумфу демократії проти авторитаризму, і добро переможе зло.

Ми залишатимемось сильними і переможемо!

Хай живе Україна. Слава Україні!”, – зазначив Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня