, 5 Червня
booked.net
18 Лютого, 2021, 16:01

Чому на Вінниччині рекордний приріст хворих на COVID-19 – пояснила головна інфекціоністка області

Кілька днів поспіль на Вінниччині стрімко збільшується кількість хворих на COVID-19. Динаміка нових випадків наступна: 15 лютого – 142, 16 лютого – 210, 17 лютого – 351, 18 лютого – 514. Цифру – 514 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 –для Вінниччини назвали рекордним добовим приростом.

18 лютого Вінниччина вийшла на друге місце серед регіонів країни за кількістю захворілих на добу. Про це кореспонденту Укрінформу повідомила головний інфекціоніст Вінницької області Лариса Мороз.

– Це досить суттєвий показник, чи не найбільший, які ми фіксували за час пандемії, – 514, з них 291 випадок у Вінниці. Не всі вони важкі. Тому ми усе ж орієнтуємося на кількість хворих, яких госпіталізують. У нас ковідні ліжка наразі зайняті хворими з підтвердженим коронавірусом на 38%, з підозрами – понад 50%. Критичних цифр ще немає, але тенденції дуже тривожні, – прокоментували  кореспонденту Укрінформу Лариса Мороз.

За її словами, головними причинами стрімкого поширення коронавірусу стало відновлення роботи навчальних закладів у звичному режимі та масовий від’їзд відпочивальників на зимові курорти у західні регіони країни, де наразі ситуація із поширенням COVID-19 дуже несприятлива.

– Вакцинованих у нас нуль, а вже усі розслабилися. Нині головні причини поширення ковіду – перш за все те, що працюють школи. І ще – зимовий відпочинок. Зараз там гарна погода, усі відпочивальники без масок. Потім одні повертаються з Буковелю, інші іще звідкись. Тому коли чую про додаткові потяги у тому напрямку, обурююсь: це з якою метою, щоб було більше хворих? Подивіться на Івано-Франківську область, вони ж уже в колапсі!, – зазначила інфекціоніст.

Наразі медики, за її словами, сподіваються, що з понеділка на дистанційне навчання перейдуть всі навчальні заклади і це поступово допоможе сповільнити поширення хвороби.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня