, 6 Грудня
booked.net

Чорнобильський диспансер у Вінниці отримав сучасне реабілітаційне обладнання від БФ “Подільська громада”

Вчора, 4 жовтня, реабілітологи Вінницького обласного клінічного чорнобильського диспансеру отримали реабілітаційне обладнання від благодійного фонду “Подільська громада”, який працює в рамках Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Про це повідомляє фонд громади “Подільська громада”.

Обладнання придбали в рамках проєкту “Вінниця реабілітує”, що реалізується завдяки підтримці Благодійної організації “Національна мережа розвитку локальної філантропії” Філантропи в межах проєкту “Med Aid” за фінансування Fondation de France.

Обладнання, яке ми отримали сьогодні від Фонду громади “Подільська громада”, необхідне для пацієнтів, котрі потребують реабілітації. Зокрема, для зміцнення м’язів та укріплення суглобів – і колінних, і кульшових, і гомілковостопних. Тобто таке устаткування дозволить нам швидше ставити на ноги пацієнтів, які отримали травму або перебувають у закладі у післяопераційний період, – відзначила Галина Повшедна, завідуюча відділенням фізичної та реабілітаційної медицини Вінницького обласного диспансеру радіаційного захисту населення.

Чорнобильський диспансер у Вінниці отримав сучасне реабілітаційне обладнання

Завдяки проєкту для закладу, який нині надає реабілітаційні послуги військовим та цивільному населенню, вдалося придбати три сучасних прилади:

  • Апарат пресотерапії Zemits Demeter 2.0 на 44 канали, який важливий для відтоку лімфи при вегетативних станах, у профілактиці флеботромбозу, венозної та артеріальної недостатності кінцівок, відновленні в післяопераційний період;
  • тренажер для ніг та рук “B-Bike” OSD-B-Bike-4KM-500, що призначений для розробки верхніх і нижніх кінцівок користувача в період посттравматичної реабілітації;
  • вібраційний масажер, який окрім оздоровчої дії на тіло, робить стабільним лімфоток, допомагає розслабитися і зміцнити нервову систему.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня