, 27 Січня
booked.net
6 Квітня, 2021, 16:44

«Чиста громада»: у Стрижавці мешканці провели екологічну акцію

Днями у Стрижавській громаді пройшла екологічна акція – на чолі з селищним головою Михайлом Демченком мешканці взялися прибирати сміття з узбіч доріг, підрізати сухі чагарники, впорядковувати кладовища.

Спільними зусиллями місцевого самоврядування, підприємців та громади вдалося досягти вражаючого результату: зібрано й вивезено 160 кубометрів сміття!

«Акція #ЧистаГромада уже має результат! Утім, зупинятися зарано, тому благоустрій будемо продовжувати і надалі.  Дякую усім, хто долучився сьогодні до прибирання, – депутатам та працівникам структурних підрозділів Стрижавської селищної ради, депутатам Вінницької районної ради, колективам установ та організацій, старостам, членам виконавчого комітету, підприємцям, освітянам, працівникам культури та небайдужим жителям нашої громади. Приємно, що на заклик допомогти охоче відгукнулися місцеві підприємці і надали спеціальну техніку та пальне для неї. Спільно нам вдалося розчистити територію від стихійних сміттєзвалищ, навести лад на кладовищах, провести обрізування сухих дерев. Загалом з території громади вивезли понад 160 куб. м сміття. Ці роботи обов’язково будуть продовжені!» – написав у Facebook селищний голова Михайло Демченко, представник «Української Стратегії Гройсмана».

 

«Чиста громада»: у Стрижавці мешканці провели екологічну акцію

«Чиста громада»: у Стрижавці мешканці провели екологічну акцію

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня