
На Вінниччині повторно коронавірус виявили у 41 хворого. Загалом за минулу добу COVID-19 в області вперше виявили у 211 осіб:
- м. Вінниця – 85
- Хмільницький – 20
- Вінницький – 16
- Могилів-Подільський – 11
- Немирівський – 10
- Козятинський – 9
- Літинський – 8
- Гайсинський – 6
- Іллінецький – 6
- Бершадський – 5
- Калинівський – 5
- Тиврівський – 4
- Шаргородський – 4
- Тростянецький – 3
- Жмеринський – 3
- Крижопільський – 3
- Барський – 2
- Липовецький – 2
- Оратівський – 2
- Чернівецький – 2
- Томашпільський – 1
- м.Ладижин – 1
- Піщанський – 1
- Погребищенський – 2
- Чечельницький – 1
Станом на 13 вересня на Вінниччині на COVID-19 хворіє 5513 осіб, включаючи 261 дитину. Загалом з початку пандемії одужали 18 126 жителів області.
Всього в області зареєстровано 432 летальних випадки. За минулу добу – 5 летальних випадків.
Щодо захворюваності серед медиків, то за останню добу захворіли 12 медичних працівників. Станом на 13 січня хворіє 374 медпрацівники, одужали – 1 600.








