10 Лютого, 2021, 13:01
COVID-19 на Вінниччині: за останню добу померли троє

Станом на 10 лютого на Вінниччині на COVID-19 хворіє 3749 осіб. Серед них 215 дітей та 227 медпрацівників.
Впродовж останньої доби коронавірус вперше виявлено у 271 особи:
- м.Вінниця – 131
- Томашпільський-18
- Могилів-Подільський-14
- Хмільницький-13
- Тиврівський-11
- Жмеринський-10
- Вінницький -10
- Муровано-Куриловецький-9
- Калинівський-8
- Козятинський-8
- Гайсинський-6
- Барський-5
- Немирівський-5
- Шаргродський –5
- м. Ладижин-3
- Тростянецький – 3
- Липовецький-2
- Літинський-2
- Тульчинський- 2
- Чернівецький-2
- Ямпільський-2
- Бершадський-1
- Чечельницький -1
Із початку пандемії на Вінниччині загалом одужали 24 489 осіб, в т.ч. 1 092 дитини та 2 078 медпрацівників. За останню добу одужали 109 осіб.
За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації, у 25 опорних лікарнях області, станом на ранок 10 лютого, на стаціонарі перебуває 582 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 та 460 пацієнтів з підозрою на коронавірус. 598 пацієнтів у важкому стані: на апараті ШВЛ – 1, СРАР – 50 осіб, кисень – 547.
Всього зареєстровано 550 летальних випадків, за минулу добу – 3 летальних випадки.








