
За минулу добу на Вінниччині коронавірус вперше виявили у 218 людей. Впродовж доби від COVID-19 померли шестеро жителів області.
За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації, у 25 опорних лікарнях області, станом на ранок 10 грудня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебувало 477 дорослих та 3 дітей, із підозрою на коронавірус – 456 дорослих та 15 дітей. На апараті ШВЛ – 4 пацієнта, СРАР – 47, кисень – 456.
Щодо захворюваності серед медиків, то за минулу добу захворіли 25 медичних працівників. Станом на 10 грудня на Вінниччині хворіє 554 медики, одужали – 1108.
Станом на 10 грудня на Вінниччині на COVID-19 хворіє 7619 жителів області, з них 269 дітей. Із початку пандемії одужали 11256 людей.
Щодо нових 218 випадків за добу, то ситуація наступна:
- м. Вінниця – 71,
- Калинівський – 23,
- Немирівський -17,
- Козятинський -16,
- Жмеринський -14,
- Гайсинський – 10,
- Іллінецький – 10,
- Бершадський – 9,
- Вінницький – 7,
- Могилів-Подільський – 7,
- Шаргородський – 7,
- Літинський – 6,
- Муровано-Куриловецький – 4,
- Липовецький – 3,
- Хмільницький – 4,
- Тиврівський – 3,
- Тростянецький – 3,
- Чернівецький – 2,
- Оратівський – 1,
- Томашпільський – 1.








