, 27 Січня
booked.net
26 Жовтня, 2020, 16:49

Дашівську громаду у п`ятий раз поспіль очолить представник “Української Стратегії Гройсмана” Сергій Тітаренко

За попередніми підрахунками,  дашівським селищним головою обрано Сергія Тітаренка, якого було висунуто «Українською Стратегією Гройсмана». Починаючи з 2002 року, він є беззмінним очільником громади, і ця перемога на виборах буде вже п`ятою поспіль.

Вибори у Дашівській громаді пройшли спокійно і без порушень. За нашою інформацією, Сергій Тітаренко набрав 61,6% голосів виборців – за нього проголосували 3569 земляків.

Сергій Володимирович подякував за довіру і підтримку мешканців Дашівської об`єднаної територіальної громади.

 

«Шановні земляки!От і завершився довгий марафон, назва якому – місцеві вибори – 2020. Скажу щиро і відверто, що для жителів Дашівщини, як і для всієї держави, ці вибори стануть доленосними, бо вони визначатимуть шлях розвитку території на найближчі роки в умовах, коли відбувається остаточне об’єднання громади. Обравши «Українську Стратегія Гройсмана», я є послідовним прибічником процесу децентралізації в нашій державі, бо глибоко усвідомлюю  істину, що міцною держава буде лише тоді , коли міцними будуть  територіальні громади. Вектор руху визначено, курс взято. І це сталося завдяки вам, дорогі мої виборці. Упродовж всієї виборчої кампанії я відчував вашу підтримку, ваше бажання долучитися до  творення  нової сторінки в історії краю, коли  добробут кожного жителя громади є найголовнішим  пріоритетом у розвитку території. Разом ми є велика сила, що здатна зробити значно кращими наші села і селище, створити належні умови життєдіяльності людей. Дякую за віру в мене і в мою команду!»

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня