, 27 Січня
booked.net

Дашівським селищним головою став Сергій Тітаренко – представник команди Гройсмана

За інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті ЦВК, дашівським селищним головою обрано Сергія Володимировича Тітаренка, який балотувався від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана».

За Сергія Тітаренка віддали голоси 3569 виборців (61,6%). До слова, він обіймає посаду дашівського селищного голови з 2002 року. За цей час Дашівська селищна рада отримала гранти від щорічних обласних та двох міжнародних конкурсів. Так, за рахунок коштів із обласного конкурсу розвитку територіальх громад та власних коштів було збудовано дитячий спортивно-ігровий майданчик; проведено капітальний ремонт спортзалу та даху в  ДНЗ №1 “Журавлик”,  капітальний ремонт фасаду ДНЗ №2 “Ластівка” та збудовано пішохідну доріжку вздовж центральної вулиці селища; створено туристичний об’єкт  «острів кохання»; проведено водогін по вулицях селища.  За підтримки Програми ULEAD з Європою у 2019-2020 роках у Дашеві створено сучасний центр надання адміністративних послуг і комунальний заклад  «Спорт для всіх», де працює сучасний тренажерний зал.

Довідка. Сергій Тітаренко народився в смт Дашів 21 липня 1969 року. Здобув вищу освіту у Вінницькому державному  педагогічному  інституті та в  Одеському  регіональному  інституті  державного управління Національної академії державного   управління при  Президентові України (державне  управління). Проживає в смт Дашів. Нагороджений почесною відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини».

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня