, 10 Червня
booked.net

День безпеки у вінницькому ТРЦ “Мегамолл” цими вихідними провели рятувальники ДСНС (ВІДЕО)

Цікаві локації, вікторини з питань безпеки та тематичні призи від надзвичайників отримали цієї суботи діти, які завітали на пізнавальний захід до ТРЦ “Мегамолл”. Рятувальники нагадали правила пожежної безпеки та алгоритм дій при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів. Продемонстрували пожежне та рятувальне оснащення, розповіли, за допомогою яких спеціальних інструментів бійці ДСНС України
ліквідовують ті чи інші надзвичайні ситуації.

Найменшим, представники інспекторського складу Рятувальники Вінницького району розповіли, чим небезпечний вогонь та чому діткам не можна гратися сірниками й запальничками.

Піротехніки продемонстрували макети боєприпасів та вибухових пристроїв. Кожен із присутніх ознайомився із небезпечною роботою сапера, приміряв важкі захисні обладунки із броні. Найцікавішим для малечі було спробувати пошук замаскованих «металевих іграшок» за допомогою саперського металошукача.

На локації психологів, дітвора розфарбовувала замальовки на протимінну тематику та отримала друковані кольорові листівки та брошури з мінної безпеки від UNICEF Ukraine.

А ще, діти дізналися, що таке радіаційна небезпека, чим небезпечні ігри взимку поблизу та на замерзлих водоймах, також побачили справжнього собаку-рятувальника. Найсміливіші, навіть спробували себе у ролі кінолога.

Рятувальники зазначають, що заходи такого роду краще доносять дітлахам та їхнім батькам основи безпеки життєдіяльності та в майбутньому, вбережуть багато життів. Бо правила безпеки є основою нашого життя, особливо в умовах сьогодення.

 

 

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня