, 24 Жовтня
booked.net
19 Березня, 2021, 13:21

Депутат від “Слуги народу” Євген Шаповалов зробив заяву на підтримку створення на Вінниччині хоспісу

Сесія Вінницької обласної ради розпочалась із того, що депутат від фракції  “Слуги народу” Євген Шаповалов зробив заяву, в якій висловив підтримку фракцією “Слуга народу”  створення на Вінниччині  обласного хоспісу.

“Ми всі прекрасно розуміємо що хоспіс потрібен. Ми підтримуємо будівництво хоспісу, який допоможе покращити ситуацію із здоров’ям вінничан”

Також депутат обурився , що він не знав про те, що таке важливе для області  питання, як створення хоспісу буде розглядатись на черговій сесії обласної ради. Зокрема він особисто дізнався про це напередодні.  Дана заява виглядає досить дивно, враховуючи те, що колега Евгена Шапоавалова по фракції “Слуга народу” Наталя Заболотна, яка є першим заступником голови обласної державної адміністрації особисто візувала подання підпорядкованого їй Департаменту охорони здоров’я про поділ земельної ділянки онкологічного центру. Окрім того дане питання тричі розглядалось  на комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури, де керівник Департаменту охорони здоров’я Ольга Задорожна докладно доповідала по данному питанню і надавала інформацію щодо проекту рішення із поділу земельної ділянки.

Також депутат висловив “здивування і обурення ” “брудною” інформаційною кампанією, яка розгорнулась навколо питання створення хоспісу.

“Депутатська фракція “Слуга народу”, як і більшість депутатів в цій залі, категорично проти брудних маніпуляцій опонентів, що залучають інформаційні джерела незрозумілі проти своїх “брудних” ігрищ і використовують таку вразливу і болючу тему як будівництво хоспісу,” – зазначив депутат

За результатами розгляду депутати 56 голосами дали згоду на поділ земельної ділянки онкологічного центру для створення комунального закладу охорони здоров’я – хоспісу.

 

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня