, 28 Червня
booked.net
18 Жовтня, 2021, 15:07

Депутат від “Української Стратегії Гройсмана” Андрій Ковальов: “Держава скинула на самоврядування відповідальність за здорожчання газу”

Держава скинула на місцеве самоврядування відповідальність за подорожчання газу для бюджетних установ, – про це в етері програми “Дебати” ТРК “Вінниччина” заявив представник “Української Стратегії Гройсмана”, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту і розвитку інфраструктури, директор КП “Вінницяоблтеплоенерго” Андрій Ковальов.

  • Стрімке здорожчання газу відбувається в умовах повної бездіяльності державної влади, яка не вживає ефективних заходів реагування, не компенсує різницю цін, – сказав Андрій Ковальов. – Фактично всю відповідальність скинуто на органи місцевого самоврядування, яких змушують піднімати тарифи і для бюджетних установ, і для населення. Ситуація складається так, що після купівлі газу бюджети громад будуть порожні, і коштів для розвитку освітньої, медичної та культурної інфраструктури фактично не лишиться.

Представник “Української Стратегії Гройсмана” висвітлив і позицію своєї політичної сили з цього приводу.

  • Наша фракція має чітку точку зору: підвищувати тарифи без компенсації – не можна. Саме таке рішення підтримала сесія Вінницької обласної ради, ухваливши запропоноване нами звернення до Уряду. Держава не може самоусунутися від вирішення проблем стратегічного рівня. Необхідно і впровадити механізми компенсації цін на газ, і розширити кількість людей, які можуть отримати субсидії на оплату ЖКГ, і збільшити частку податків, котрі залишаються у розпорядженні органів місцевого самоврядування, – конкретизував Андрій Ковальов.

Останні новини

Новини

27 Червня
24 Червня
23 Червня