, 29 Травня
booked.net

Депутати Городківської сільської громади ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року

Сьогодні, 30 квітня,  на черговій 8 сесії депутати Городківської сільської ради 8 скликання одноголосно ухвалили комплексний план розвитку своєї громади  – Стратегію 2030.

Депутати Городківської сільської громади ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року

Участь у сесії взяли депутат Вінницької обласної Ради Юрій Василишен, заступниця начальника управління по зв`язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та регіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям Олена Оцвера, начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату обласної Ради Марія Якименко. Вони привітали депутатський корпус сільради та всіх жителів громади з важливою подією – ухваленням документу, який допоможе громаді розвиватися протягом наступних десяти років, ставати економічно сильною та комфортною для людей.

Депутати Городківської сільської громади ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року

Голова Городківської сільської ради Олена Резнік зазначила, що громада була утворена у 2020 році, успадкувавши проблеми населених пунктів, які до неї увійшли, але позитивні зрушення вже відчутні.

– Ми повинні не просто вирішувати поточні проблеми, а  мати чіткий план розвитку та рухатися за ним, врахувавши при цьому інтереси всіх сіл, які входять до складу громади, – наголосила Олена Іванівна. – Для цього й була розроблена Стратегія розвитку на 2021-2030 роки, в якій визначено ключові стратегічні напрями.

За словами сільського голови, Стратегію було розроблено, підготовлено, обговорено спеціально створеною Робочою групою, до якої увійшли представники влади, бізнесу та громадськості. Своє бачення майбутнього Городківської громади її мешканці відображали в спеціально розроблених анкетах, а на офіційному сайті сільської ради збиралися ідеї, пропозиції та проєкти.

– Стратегія розвитку громади – це живий документ,  до якого, за потребою, будуть вноситися зміни, щоб максимально скористатися всіма можливостями розвитку та забезпечити мінімізацію ризиків. Заходи, які намічаються Стратегією, будуть щорічно переглядатись та коригуватись, – додає Олена Резнік. – Щиро дякую за допомогу в формуванні Стратегії співробітникам управління по зв`язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та регіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям.  Запрошую до співпраці усіх, кому не байдуже майбутнє нашої громади.

Депутати Городківської сільської громади ухвалили Стратегію розвитку до 2030 року

Успішною та самодостатньою спільнотою, економічно розвиненою з наявними робочими місцями та соціально відповідальним бізнесом, інвестиційно привабливою, такою, що динамічно розвивається, екологічно чистою, красивою та безпечною для проживання хочуть бачити Городківську громаду її мешканці. Саме ці аспекти й визначені пріоритетами в Стратегії 2030:

  1. Підвищення економічної спроможності громади.
  2. Розвиток сільських територій.
  3. Охорона та збереження навколишнього природного середовища.
  4. Культурний та духовний розвиток, національно-патріотичне виховання мешканців громади.

Довідково: Городківська сільська громада була утворена   20 листопада 2020 року. До її складу увійшло 9 сільських рад ( 25 сіл). Нині населення громади складає 11887 осіб.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня