, 29 Травня
booked.net

Депутати обласної ради поспілкувалися з керівництвом поліції Вінниччини

22 лютого в режимі онлайн на платформі ZOOM відбулась відкрита зустріч депутатів і представників виконавчого апарату обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. За дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового зустріч провів його заступник Ігор Івасюк.

– Цього року це перша зустріч, яка відбувається відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про Національну поліцію», згідно з якою керівники територіальних органів поліції проводять відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівні області, районів, міст, сіл з метою налагодження ефективної співпраці, – зазначив Ігор Івасюк.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області – начальник слідчого управління Олександр Солдатов поінформував учасників зустрічі про результати роботи правоохоронців за 2022 рік. Він розповів про стан криміногенної обстановки, а також зазначив, що підрозділи поліції несуть службу в посиленому режимі та беруть активну участь у забезпеченні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

Олександр Солдатов  також повідомив про боротьбу з організованою злочинністю, протидію незаконному обігу наркотиків і зброї, роботу вибухотехніків, запобігання незаконному переміщенню осіб через кордон і боротьбу з колабораційною діяльністю.

Про роботу Управління патрульної поліції у Вінницькій області за січень 2023 року розповів заступник начальника управління – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олександр Гаркавюк.

Олександр Солдатов і Олександр Гаркавюк  відповіли на запитання депутатів обласної Ради.

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня