, 11 Серпня
booked.net

Державних нагород удостоєно двох бійців з Калинівської громади, одного з них – посмертно

Указом президента України №541/2022 двох калинівчан нагородили державними нагородами – орденом «За мужність» та медаллю «За військову службу Україні».

Медаллю «За військову службу Україні» нагороджено капітана Костянтина Кудіна, а орденом «За мужність» ІІІ ступеня солдата Олексія Кобилянського (посмертно).

Як зазначається в указі глави держави, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Костянтин Кудін відомий калинівчанам за роботою у Калинівській райдержадміністрації, де він обіймав посаду спеціаліста з режимно-секретної роботи, таку ж посаду до повномасштабного вторгнення росії на територію України він обіймав у апараті Вінницької районної державної адміністрації.

Олексій Кобилянський пішов добровольцем захищати рідну землю від загарбників відразу, як росія розпочала масоване вторгнення на територію України. Він був гранатометником і загинув у бою на Донеччині 3 травня 2022 року. Олексієві Кобилянському було тридцять вісім років, вдовою залишилася дружина, сиротами двоє донечок. 10 травня його поховали у рідному селі Мізякові.

Олексій КобилянськийОлексій Кобилянський

 

Похорон Олексія КобилянськогоПохорон Олексія Кобилянського

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня