, 29 Травня
booked.net

Дев’ятирічна вінничанка зібрала ₴300 тисяч на дрон та автівку для розвідників

Днями 9-річна Маргарита Поліщук із села Павлівка, що на Вінниччині, зібрала понад 300 тисяч гривень для наших військових.

Про це повідомляє  «Арміяinform».

Так, щойно розпочалася повномасштабна війна і тато пішов до війська, дівчинка й сама змінила свої сукенки на одяг у стилі мілітарі та заходилася допомагати військовим.

Тоді Маргарита поставила перед собою мету, як вона говорить, «стати на оборону нашої країни». Вмить у її чарівній голівці був готовий план. Довго не роздумуючи, вона розпочала збір коштів на дрон для ЗСУ. Невдовзі вдалося зібрати 100 тисяч гривень. Наступним кроком Маргарити Поліщук став збір уже 200 тисяч гривень на придбання автомобіля для військових. Як і першого разу, дівчинка із завзяттям й новими силами приступила до цього збору. І ось нещодавно автівка, завантажена необхідними для військових речами, вирушила на передову.

«Одного дня це маленьке янголятко зрозуміло, що може допомогти нашим воякам на фронті», – каже заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення Світлана Лірник.

Нині в свої 9 років дівчинка спромоглася зібрати вже понад 300 тисяч гривень, на які для розвідувальної частини придбали й передали безпілотний літальний апарат та автомобіль.

Маленька патріотка не збирається зупинятися й міркує над планами щодо майбутньої допомоги ЗСУ.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня