, 26 Червня
booked.net
17 Серпня, 2020, 9:05

Ділянку Вінницького індустріального парку визнано найбільш інвестиційно привабливою

В Україні відбувся конкурс «Золота ділянка 2020», який проводився в рамках проєкту Польської допомоги задля розвитку «Підвищення  конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва». Метою конкурсу є визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах, задля підвищення спроможності громад залучати регіональні та іноземні інвестиції.

Вінницька область була однією із 7 областей України, які взяли участь у конкурсі. Регіон на конкурс подавав 10 заявок від 6-ти об’єднаних територіальних громад. Переможну ділянку визначали за критеріями: локалізація земельної ділянки, інфраструктура, її юридичний статус, ландшафтні властивості, наявність під’їзних шляхів та близькість залізничної колії.

За результатами конкурсу  ділянка Вінницького індустріального парку площею 27,6 га була визначена переможницею. Варто зауважити, що представники конкурсної комісії здійснювали аудит ділянки безпосередньо під час візиту до Вінниці.

«Перемога Вінницького індустріального парку в конкурсі «Золота ділянка 2020» є результатом сталої та системної роботи Вінницької міської ради в сфері залучення інвестицій. Вінницька міська рада та міський голова докладають максимум зусиль, щоб Вінниця була комфортним місцем для життя і ведення бізнесу. Тому Вінниця і  надалі залишається привабливим містом для потенційних іноземних та регіональних інвесторів», – прокоментував перемогу в.о. директора департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

Згідно з умовами конкурсу, організатори максимально поширюватимуть інформацію про інвестиційну ділянку серед іноземних інвесторів.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня