, 19 Січня
booked.net
24 Лютого, 2021, 14:00

Для комфорту городян: у Вінниці вулицю Батозьку планують реконструювати

Чи підтримують вінничани таке перетворення? Із таким запитанням до городян звернувся вінницький міський голова Сергій Моргунов.

На своїй сторінці у Фейсбук мер Вінниці написав:

– Вулиця Батозька має стати не лише функціональною, а й комфортною. Це мета майбутньої комплексної реконструкції. Приступаємо до етапу виготовлення проєкту. Йде мова про ділянку від вул. Ак. Янгеля до розворотного кільця трамвая.

Що пропонується?

  • заміна трамвайних колій по типу «оксамитового шляху»
  • оновлення проїжджої частини та тротуарів
  • облаштування велодоріжок
  • влаштування нових зупинок громадського транспорту з підвищеною «віденською» платформою
  • модернізація вуличного освітлення
  • озеленення.

Окрім того, проєктне бачення враховує на перспективу і запуск тролейбуса, достатньо буде протягнути контактну мережу. Цей район розвивається – тому і підходи до організації простору необхідні нові. Подібно до тих, які застосовані при реконструкції проспекту Космонавтів та вул. Замостянська – з врахуванням інтересів усіх учасників руху. З вулицею Батозькою пов’язані інші важливі інфраструктурні проєкти: шляхопровід Янгеля-Ватутіна, який має зв’язати Замостя з Тяжиловом, та масштабна реконструкція проспекту Коцюбинського «Вінницька миля». І ці цілі відображені у пріоритетах Стратегії Вінниці 3.0. А як Ви ставитесь до запланованого перетворення Батозької – з типової вулиці промзони на сучасний міський простір?

 

Останні новини

Новини

18 Січня
17 Січня