, 30 Травня
booked.net
16 Лютого, 2021, 11:20

Для комфорту вінничан: у двох Прозорих офісах запровадили нові послуги

Про це сьогодні, 16 лютого, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У його дописі, зокрема,  йдеться:

–  Гарна новина для автовласників. Розширюємо спектр послуг у наших Центрах надання адмінпослуг. У адміністраторів Прозорого офісу в центральному відділенні (Соборна, 59) та на Старому місті (Брацлавська, 85) вже можна:

зареєструвати новий транспортний засіб без огляду експерту (авто, причіп, мотоцикл, мопед, моторолер);

перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною даних (найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб) або після встановлення газобалонного обладнання;

обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);

отримати нове посвідчення замість втраченого або викраденого.

Ще одна послуга актуальна для водіїв-початківців, у яких закінчився термін дії першого посвідчення. У Прозорому офісі можна обміняти його на постійне, що дійсне протягом 30 років.

Нові послуги запровадили у тестовому режимі ще наприкінці минулого року в рамках співпраці з регіональним сервісним центром МВС. І тепер вони доступні в повноцінному форматі. Важливо, щоб відвідувачі отримували якісний і зручний сервіс.

А незабаром налагодимо таку роботу і в інших територіальних відділеннях Прозорого офісу міста. Відповідне обладнання вже закупили за кошти бюджету громади, триває тестування.

 

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня