, 3 Жовтня
booked.net

Для лікування коронавірусу у Вінницькій МКЛ №1 задіють ще два відділення

У Вінниці на базі міської клінічної лікарні №1 ще два відділення відведуть для пацієнтів з коронавірусом. Про це 21 серпня під час онлайн-брифінгу повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«У Вінницькій області до переліку лікарень, де будуть лікувати хворих з коронавірусом, додатково долучаються опорні лікарні Шаргорода і Бершаді. У Вінниці в МКЛ №1 на цьому етапі ми додатково залучимо для лікування пацієнтів можливості ще двох відділень – терапії і пульмонології (20 і 30 ліжок відповідно). Ми підводимо туди кисень. Якщо буде погіршення ситуації, також будуть залучені потужності інших відділень або закладів», – сказав Моргунов.

Мер додав, що місто ще навесні почало планувати заходи у разі виникнення другої хвилі коронавірусу.

«Ми продовжуємо далі готувати заклади до ймовірного поширення коронавірусу, адже ми маємо у будь-який день бути готовими до погіршення ситуації. Ми розпочали цю роботу ще в лютому, коли закупляли медикаменти, відповідне обладнання, засоби захисту медичного персоналу, проводили централізовані магістралі кисню, замінювали ліжка в інфекційному відділенні. Будемо продовжувати працювати в цьому напрямку», – зазначив Моргунов.

Від  початку епідемії у Вінниці зареєстровані 1767 лабораторно підтверджені випадки інфікування коронавірусом, з них 149 – у дітей. Нині 1368 осіб  одужали, серед них – 122 дітей і 221 медичний працівник. Померли від інфекції 38 вінничан. Станом на сьогодні хворіє 361 людина: 339 дорослих та 22 дітей.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня