, 3 Жовтня
booked.net

Для освітян Вінницької громади проводять безкоштовні курси «Першої домедичної допомоги»

Надавати першу домедичну допомогу в сучасних реаліях війни — радше необхідність. «Швидка» не одразу може дістатися до місця події, а в екстремальних умовах між життям і смертю час іде на хвилини. Перша долікарська допомога в екстреній ситуації й справді може врятувати життя.
«Скоро розпочнеться навчальний рік в умовах воєнного стану в країні, тому було прийнято рішення, для працівників закладів освіти, провести курси з надання першої домедичної допомоги, аби у випадку надзвичайної ситуації, працівники змогли надати невідкладну допомогу постраждалому. Зараз обов’язок кожного вміти надати допомогу до приїду швидкої», – каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Отож, задля безпеки дітей, що відвідуватимуть заклади освіти територіальної громади, вчора, 15 серпня, на базі однієї зі шкіл Вінниці навчання розпочали кілька груп медичних та педагогічних працівників закладів освіти.

Тренінги з надання першої домедичної допомоги проводить Вінницька обласна організація «Товариство Червоного Хреста України».

Медсестрам, учителям та працівникам школи нагадають про принципи надання першої допомоги, серцево-легеневу реанімацію, та реанімацію дихальних шляхів, невідкладний стан та допомогу при опіках.

Окрім теоретичних знань кожен мав можливість попрактикуватись на медичних манекенах.

«Домедична допомога – це комплекс невідкладних заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя/здоров`я потерпілого, що здійснюється до прибуття медичного працівника, щоб працівники закладів освіти вміли та були готові за потреби надати першу домедичну допомогу», – зазначає тренер з першої допомоги Юрій Марценюк.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня