, 5 Червня
booked.net

Для представників територіальних громад Вінниччини провели тренінг зі складання грантових проєктів

Днями в обласному молодіжному центрі «Квадрат» для представників територіальних громад Вінниччини відбувся навчальний тренінг «Проєктний менеджмент: практичні аспекти».

– Багато з вас знайомі з нашим конкурсом «Комфортні громади», який давав нам можливість часто збиратися, багато комунікувати. Особливо – на тему проєктного менеджменту та реалізації й впровадження цих проєктів, – сказала начальниця управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Єлизавета Савчук. – В України однозначно буде Перемога. І до нас активно підуть фінансові інвестиції. Кожна громада вже хоче працювати над тим, аби поступово залучати ресурси від міжнародних донорів.

Єлизавета Савчук підкреслила, що для того, щоб грамотно написати грантові заявки та сформувати свої ідеї максимально чітко, якісно, пояснюючи, які далі будуть результати, – необхідно навчитися це робити.

– Для цього ми вирішили провести кілька практичних семінарів. Сьогодні стартуємо серією невеличких тренінгів. Команда нашого управління під головуванням голови обласної Ради готова посприяти, допомогти, всіляко підтримувати і консультувати громади, щоб отримати максимально якісний результат, – зазначила Єлизавета Савчук.

Під час семінару говорили про проєктний підхід в управлінні грантами, основні поняття, фази і стадії проєктного менеджменту, підсистеми управління проєктом, процеси взаємопов’язаного управління, управління комунікаціями та ризиками в проєкті.

Перед представниками громад виступила начальниця відділу міжнародного співробітництва та проєктної діяльності управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Олеся Панасюк.

– Дуже приємно бачити людей, з якими працюємо не перший рік, які розуміють, що таке проєкти, – сказала Олеся Панасюк. – Сьогоднішній захід має бути максимально практичним. Ми повинні зрозуміти, де ми робимо помилки, чому не виграємо стільки проєктів, скільки хочемо, чому наші, здавалося б, ідеальні проєкти в ідеальній команді не виграють, і ми отримуємо відмови чи нулі в критеріях оцінювання.

Спікер-консультант з міжнародного розвитку Стівен Таппер розповів, що він планує розпочати переговори з банківськими інституціями для залучення коштів, які будуть направлені на допомогу переселенцям.

– Маю великий обсяг інформації, якою хотів би з вами поділитися, – зазначив Стівен Таппер. –  Виділив чотири основні завдання, які потрібно виконати. Ідея має бути грамотно викладена та визначені фінансові ресурси проєкту. Ви повинні розширити проєктну ідею так, щоб вона відповідала вашому фінансовому ресурсу. А якщо вдасться отримати фінансування, розпочинайте проєктно-менеджментну процедуру, яка робить фінансовий ресурс зручним.

Доктор Стівен Таппер має понад 30-річний стаж роботи, він працював у понад 50 країнах ЄС, Східної Європи, Кавказу, Центральної Азії та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Доктор Стівен працює з Україною з 2008 року. З початку повномасштабної війни він підтримує українські організації в невеликих соціальних проєктах та проєктах реконструкції.

Перед представниками територіальних громад з презентацією також виступила експертка з проєктного менеджменту, моніторингу та оцінки проєктів Наталія Лукашенко.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня